El ve Kol Protezi

Kol amputasyonları travmalar, doğumsal anomaliler, elektrik çarpması ve tümörler nedeniyle yapılır. Hekim amputasyon kararı verirken mümkün olan en fazla fonksiyonun kalmasına dikkat eder.

Üst ekstremite amputasyonları kişinin günlük yaşam aktivitelerini olumsuz etkiler. Özellikle dominant ekstremite olarak isimlendirilen çok kullanılan tarafa ait kayıp daha fazla fonksiyonel yetersizlik ve özürlülük demektir. Hasta için uygun olan protez kişinin amputasyon seviyesi, talebi ve ekonomik tercihine belirlenmektedir.

Klasik ve modüler sistem mekanik, myoelektrik ve biyonik kol protezleri ile silikon el ve parmak protezleri bu gruptaki uygulamalarımızdan bazılarıdır.

Protez el ve kol modelleri, fiyatları ve S.G.K. ödemeleri gibi sorularınızın cevabı ve diğer hususlarda ayrıntılı bilgi için (0532)6889582 nolu telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bursa, El protezi fiyatları, protez el fiyatları, silikon el, protez kol, protez kol fiyatları, biyonik kol fiyatları, biyonik el, biyonik kol, protez el, biyonik protez el fiyatları, biyonik el fiyatları, biyonik protez kol fiyatları, myoelektrik protez, kol protezi, el protezi, protez parmak, ottobock bebionic, össur touch bionics

Touch Bionics
Touch Bionics

Biyonik Kol Protezi

press to zoom
Bebionic
Bebionic

Biyonik Kol Protezi

press to zoom
Otto Bock
Otto Bock

Myoelektrik Kol Protezi

press to zoom
El - Kol Protezi
El - Kol Protezi

Mekanik - Modüler - Klasik Kol Protezi

press to zoom
Silikon El - Eldiven
Silikon El - Eldiven

Silikon El ve Eldiven

press to zoom
Silikon Parmak
Silikon Parmak

Silikon Parmak Protezi

press to zoom

(0224) 220 20 46 pbx   |   info@egelimedikal.com

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram
  • Heyecan Sosyal Simge

© 2016 Egeli Medikal

Protez Ortez Yapım ve Uygulama Merkezi

Tüm hakları saklıdır.