Kişiye Özel Ortopedik Tabanlık

Ayak sağlığı son yıllarda gelişen teknoloji ve hizmetler ile birlikte giderek önem kazanmaktadır. Ayaklarımızın yaklaşık %95'i en başta sağlıklı iken aşırı kilo, ayak bakımını önemsememe, uygun olmayan ayakkabı seçimleri ve bazı kronik hastalıklar sonucu olumsuz yönde etkilenmektedir. Buna bağlı olarak ta duruş bozuklukları, denge sorunu, yük dağılımı bozuklukları, ayak şekil bozuklukları ve deformasyonları oluşmaktadır.

Firmamızca kişinin boy, kilo ve ayak deformasyonuna özel malzeme seçimi yapılarak dizayn edilen ortopedik tabanlıklar bilgisayar sistemine bağlı modelleme cihazlarında kişiye özel olarak üretilmektedir.

 

Kişiye özel üretilen ortopedik tabanlık modelleri, fiyatları ve S.G.K. ödemeleri gibi sorularınızın cevabı ve diğer hususlarda ayrıntılı bilgi için (0224)2202046 nolu telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bursa, Tabanlık, Ortopedik Tabanlık, Kişiye özel tabanlık, Bilgisayarlı ayak analizi, Tabanlık Fiyatları, Ortopedik Tabanlık Fiyatları, Kişiye Özel Tabanlık Fiyatları, En İyi Tabanlık

Ayak Analizi
Ayak Analizi

Ayak Analizi

press to zoom
Cnc
Cnc

Cnc

press to zoom
Ortopedik Tabanlık
Ortopedik Tabanlık

Kişiye Özel Üretilmiş Tabanlık

press to zoom

(0224) 220 20 46 pbx   |   info@egelimedikal.com

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram
  • Heyecan Sosyal Simge

© 2016 Egeli Medikal

Protez Ortez Yapım ve Uygulama Merkezi

Tüm hakları saklıdır.