Ortopedik Ayakkabı ve Terlik

Bursa, Ortopedik Ayakkabı, Ortopedik Terlik, Ortopedik Bot, Şeker Ayakkabısı, Ortopedik Ayakkabı Fiyatları, Ortopedik Terlik Fiyatları, Ortopedik Bot Fiyatları, Şeker Ayakkabısı Fiyatları, En İyi Ortopedik Ayakkabı, En İyi Ortopedik Terlik, En İyi Ortopedik Bot, En İyi Şeker Ayakkabısı, Kişiye Özel Ayakkabı

Ortopedik ayakkabı ve terlikler tasarımları ve yapımında kullanılan malzemeleri sayesinde kişinin ayak şekline ve yapısına uyum sağlayabilen, sağlıklı, rahat yürümeyi destekleyen ürünlerdir. Klasik ayakkabı ve terliklere göre çok daha konforlu ve sağlıklıdırlar.

* Ortopedik ayakkabılarımızın sayaları ve iç astarlarında hava almayı kolaylaştırıcı, gözenekli, vegetal, dolaplı yumuşak deri kullanılmıştır.
* Taban kısmında deri ile kaplanmış antibakteriyel ve anatomik ''doğal lateks iç tabanlık'' bulunmaktadır.
* Kalıp burun kısmı yürüyüş rahatlığı için gerekli olan başparmak dorsalfleksiyonununa imkan verecek hacimlerde boyutlandırılmştır.
* Deri ve astar arasında ısı izolasyonlu darbe emici gümüş iyonlu özel sünger vardır.

Ortopedik ayakkabı ve terlik modelleri, fiyatları gibi sorularınızın cevabı ve diğer hususlarda ayrıntılı bilgi için (0224)2202046 nolu telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

ortopedik-ayakkabi-terlik.png

(0224) 220 20 46 pbx   |   info@egelimedikal.com

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram
  • Heyecan Sosyal Simge

© 2016 Egeli Medikal

Protez Ortez Yapım ve Uygulama Merkezi

Tüm hakları saklıdır.