top of page

Bursa Kişiye Özel Ortopedik Tabanlık Merkezi

Bursa kişiye özel ortopedik tabanlık merkezi olarak giderek önem kazanan ayak sağlığı için son yıllarda gelişen teknoloji ve hizmetleri yakından takip etmekteyiz. Ayaklarımızın yaklaşık %95'i en başta sağlıklı iken aşırı kilo, ayak bakımını önemsememe, uygun olmayan ayakkabı seçimleri ve bazı kronik hastalıklar sonucu olumsuz yönde etkilenmektedir. Buna bağlı olarak ta duruş bozuklukları, denge sorunu, yük dağılımı bozuklukları, ayak şekil bozuklukları ve deformasyonları oluşmaktadır.

Kişiye özel ortopedik tabanlık yapılırken önce firmamızca kişinin bilgisayarlı ayak analizi alınmakta, ardından boy, kilo ile ayak deformasyonuna özel malzeme seçimi yapılmaktadır. Son olarak tabanlık bilgisayar ortamında özel bir yazılımla dizayn edilmekte ve cnc yardımıyla kişiye özel olarak üretilmektedir.

 

Kişiye Özel Ortopedik Tabanlık Fiyatları 2024

Sürekli gelişen teknoloji, değişkenlik gösteren döviz kuru ve devlet katkısı sebebiyle güncel ve en doğru kişiye özel ortopedik tabanlık fiyatları, çeşitleri ve SGK ödemeleri gibi sorularınızın cevabı için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

bottom of page